Praca: Specjalista inżynieryjno-techniczny w Katedrze Patomorfologii Klinicznej

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
zatrudni na stanowisko
specjalisty inżynieryjno-technicznego
w
Katedrze Patomorfologii Klinicznej
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • wykonywanie procedur laboratoryjnych w projektach naukowych;
  • asysta techniczna i przygotowanie zajęć dydaktycznych;
  • prowadzenie badań i pomoc w opracowywaniu nowych metod oraz technik;
  • interpretacja wyników i przygotowanie raportów;
  • zamawianie materiałów laboratoryjnych i dbanie o czystość i organizację laboratorium;
  • utrzymanie sprzętu laboratoryjnego i prowadzenie dokładnych zapisów ich konserwacji.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie;
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu technik laboratoryjnych;
  • znajomość przepisów i standardów dotyczących bezpieczeństwa pracy w laboratorium;
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Word, Excel);
  • zaangażowanie, samodzielność i skrupulatność;
  • odpowiedzialność i obowiązkowość;
  • rzetelne wykonywanie powierzonych zadań;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej;
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • referencje;
  • znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dorobek naukowy w formie publikacji oraz wystąpień konferencyjnych;
  • entuzjazm do pogłębiania wiedzy i umiejętności badawczych;
  • zainteresowanie kontynuowaniem rozwoju naukowego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.