Praca: Spichrzowy - robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Spichrzowy - robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0438
OBOWIĄZKI:
prace rozładunkowe pojazdów, pobieranie prób zboża w czasie konserwacji, dbanie o czystość w obiekcie, prace załadunkowe pojazdów, pomoc przy usuwaniu drobnych awarii, zapoznanie się z obsługą maszyn w elewatorze, wykonywanie poleceń kierowników zmiany
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu