Praca: Sprzedawca techniczny

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Sprzedawca techniczny
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0826
OBOWIĄZKI:
Analiza rynków zagranicznych, utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami, prezentacja ofert firmy, negocjowanie umów handlowych. Sprzedaż części zamiennych do maszyn. Zakres obowiązków dotyczy handlu międzynarodowego w krajach arabskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagana biegła znajomość w mowie i piśmie języka arabskiego (pracownik będzie odpowiadał bezpośrednio za relacje z klientami z krajów arabskich), wymagana komunikatywna znajomość j. angielskiego. Wymagana znajomość specyfiki rynku arabskiego. Znajomość zagadnień technicznych z zakresu automatyki, maszyn. Wynagrodzenie brutto 4 300 plus prowizja od sprzedaży.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia