Praca: Sprzedawca w branży przemysłowej

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Sprzedawca w branży przemysłowej
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/24/0245
OBOWIĄZKI:
wg.programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Doradca Klienta

  • Adreams M. Smerda Sp.k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: dzisiaj
    • Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20%...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żołędowo Dodane: wczoraj
    • obsługa kasy fiskalnejobsługa krajalnicy (sery, wędliny)wykładanie towaruobsługiwanie klientówobsługa lottomatuobsługa orlen paczkiwyjazdy jako pomoc na zakupyStaż odbywać...

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Papowo Toruńskie Dodane: wczoraj