Praca: Sprzedawca w branży spożywczej


Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Sprzedawca w branży spożywczej
Miejsce pracy: Radziejów
Numer: StPr/24/0460
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, przeprowadzanie transakcji kasowych, dbanie o ekspozycje towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radziejów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie



Zobacz podobne oferty

  • Doradca Klienta

  • Adreams M. Smerda Sp.k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20%...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

  • VRG S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Focus Park Dodane: dzisiaj
    • Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli:...

  • Zobacz więcej
  • Doradca Klienta

  • Adreams M. Smerda Sp.k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20%...

  • Zobacz więcej