Praca: Sprzedawca w stacji paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Sprzedawca w stacji paliw
Miejsce pracy: Goryszewo
Numer: StPr/24/0519
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa klientów stacji paliw, tj. sprzedaż paliw i innych towarów handlowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: OBSLUGA KOMPUTERA

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta, znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Miejsce pracy:

Goryszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie