Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0574
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z profilem działalności, asortymentem i magazynem, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie asygnat, paragonów i faktur sprzedażowych, reklamacji i zwrotów towaru; prowadzenie rejestru zwrotów; obsługa programu komputerowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: podstawowe lub zawodoweOsoba bezrobotna z niskimi kwalifikacjami (nieposiadająca świadectwa dojrzałości) lub osoba bezrobotna bez kwalifikacji zawodowych.wymagane minimalne kwalifikacje bądź umiejętności: komunikatywność, umiejetność negocjacji, zaradność, kultura osobista

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy