Praca: Staż pomoc nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż pomoc nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0561
OBOWIĄZKI:
Podstawowa opieka nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat, drobne prace porządkowe, pomoc w przygotowywaniu zajęć, pomoc w sporzadzaniu dokumentacji fotograficznej z zajęć, terapii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

predyspozycje do opieki nad dziećmi, nawiązywanie z nimi relacji, szybkie reakcje na niespodziewane sytuacje podczas opieki nad dziećmi

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia