Praca: Staż sprzedawca aranżator

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż sprzedawca aranżator
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0535
OBOWIĄZKI:
praca w salonie Vox, Galeria Wnętrz AMC, ul. Lelewela 33, 87-100 ToruńAktywna sprzedaż mebli i dodatków, doradzanie przy zakupie mebli i artykułów dekoracyjnych, aranzowanie ekspozycji meblowej, dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji oraz czystość na ekspozycji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność rozmów z klientem i aranżacji wnętrz

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia