Praca: Stylista rzęs, paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Stylista rzęs, paznokci
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/24/0284
OBOWIĄZKI:
Stylizacje rzęs 3D, lifting rzęs, geometria brwi, manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy, manicure żelowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

2 lata doświadczenia zawodowego, wymagane uprawnienia zawodowe

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią