Praca: Stylistka paznokci


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0612
OBOWIĄZKI:
Stylizacja paznokci, wykonywanie zabiegów na paznokciach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

1 rok doświadczenia zawodowego na wskazanym stanowisku

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego



Zobacz podobne oferty

  • Stylistka rzęs

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Stylizacja rzęs. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: 1 rok doświadczenia zawodowego na wskazanym stanowisku

  • Zobacz więcej
  • Manikiurzystka

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-09-14
    • obsługa klienta, manicure, pedicure, obsługa kalendarza Wymagania konieczne: Zawód: Manikiurzystka (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek:...

  • Zobacz więcej
  • Kosmetyczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2024-09-13
    • wykonywanie manicure klasycznego, hybrydowego; wykonywanie pedicure klasycznego, hybrydowego; regulacja i henna brwi i rzęs; wykonywanie depilacji woskiem; wykonywanie henny pudrowej;...

  • Zobacz więcej