Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Technik administracji
Miejsce pracy: Jeziora Wielkie
Numer: StPr/24/0829
OBOWIĄZKI:
praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jeziora Wielkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Referent / Specjalista w Dziale Nauki i Projektów CM

  • UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-16
    • referenta / specjalisty w Dziale Nauki i Projektów Collegium Medicum Miejsce pracy: Bydgoszcz Główne obowiązki: obsługa administracyjno-finansowa projektów o charakterze...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik administracyjny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Waganiec Dodane: 2024-10-14
    • Prace administracyjne: archiwizacje dokumentów, obsługa centrali telefonicznej, wprowadzanie dokumentów do systemu EZD. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)...