Praca: Technik prac biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/24/0205
OBOWIĄZKI:
wg.programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Windows i oakiet MS Office

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • prowadzenie biura, obsługa korespondencji i telefonów, zarządzanie dokumentacją, archiwizacja, dbanie o zaopatrzenie biura, koordynacja przygotowań do spotkań biznesowych,...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • porządkowanie i przygotowywanie do przekazania do Archiwum Państwowego dokumentów przechowywanych w archiwum zakladowym, porządkowanie i przygotowanie dokumentacji archiwalnej i...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • prowadzenie korespondencji wpływającej i wychodzącej, porządkowanie i obieg akt egzekucyjnych w kancelarii, zapoznanie się z całokształtem obiegu dokumentów w kancelarii, szycie...

  • Zobacz więcej