Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Bobrowniki (pow. lipnowski, gm. Bobrowniki), Bobrowniki
Numer: StPr/24/0643
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bobrowniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Technik prac biurowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kęsowo Dodane: wczoraj
    • - obsługa klientów- przygotowywanie korespondencji- przygotowywanie spotkań służbowych- przyjmowanie i segregowanie informacji- archiwizowanie dokumentów- obsługa sprzętu i...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: wczoraj
    • - przygotowanie przesyłek pocztowych do wysyłki- przygotowanie dokumentacji do archiwum- porządkowanie i segregowanie dokumentacji- redagowanie prostych pism- wykonywanie czynności...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2024-09-11
    • zapoznanie się z pracą Oddziału Ekonomicznego i Administracyjnego w PSSE w Golubiu-Dobrzyniupomoc w przygotowaniu, gromadzeniu i przekazaniu dokumentów do Archiwum Zakładowego pod...