Praca: Technik w Katedrze Histologii i Embriologii

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
zatrudni na stanowisko
technika
w
Katedrze Histologii i Embriologii
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie materiału do badań w technice immunofluorescencyjnej i mikroskopii świetlnej, elektronowej oraz biologii molekularnej,
  • przygotowywanie odczynników do badań naukowych,
  • zbieranie literatury do badań naukowych prowadzonych w Katedrze oraz pomoc w przygotowywaniu publikacji naukowych,
  • udział w pracach hodowli linii komórkowych oraz prowadzenie na nich eksperymentów badawczych,
  • udział w badaniach własnych oraz w innych projektach naukowych pozyskanych przez pracowników Katedry,
  • przygotowanie szkła laboratoryjnego,
  • wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe (mgr biotechnologii medycznej, mgr analityki medycznej, mgr biologii lub kierunków pokrewnych),
  • biegła obsługa komputera, przede wszystkim pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość i umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie i samodzielność.
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dokładność i systematyczność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość technik laboratoryjnych, takich jak: hodowla komórkowa (izolacja komórek, pasaż, rozmrażanie/zamrażanie, liczenie, ocena mikroskopowa), immunohistochemia, immunocytochemia i immunofluorescencja, ocena parametrów komórek za pomocą testów; MTT, test na starzenie, BrdU oraz obsługa mikroskopów optycznych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.