Praca: Technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Technolog
Miejsce pracy: Gostycyn
Numer: StPr/24/0454
OBOWIĄZKI:
Nadzorowanie nad przestrzeganiem procesów technologicznych na poszczególnych liniach produkcyjnych, Zarządzanie dokumentacją technologiczną (instrukcje technologiczne; schematy procesowe, receptury, dokumentacja HACCP, karty produktu) Zgłaszanie potrzeb zastosowania nowych technologii i zmian w istniejących procesach produkcyjnych Przygotowywanie we współpracy z zespołem próby w zakresie nowych produktów i technologii, nadzorowanie ich przebiegu oraz wdrażanie do produkcji nowych artykułów, Doskonalenie przepływów materiałów między procesami produkcyjnymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: biochemia

Wymagania inne:

Podstawowa znajomość standardów jakościowych ISO, HACCPPosiadanie praktycznej wiedzy z zakresu przetwarzania żywności: w szczególności czekolady Umiejętność pracy w pakiecie MS OfficeUmiejętność planowania i realizowania działań

Miejsce pracy:

Gostycyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi