Praca: Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Wychowawca
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/24/0344
OBOWIĄZKI:
sprawowanie opieki nad grupą dzieci,organizacja i prowadzenie zajęć wychowawczych,udzielanie pomocy w nauce oraz czynnościach samoobsługowych,kształtowanie zasad wartości u podopiecznych.Kontakt ze szkołą, rodziną dzieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, specjalizacja: pedagogika specjalna, psychologia, prace socjalne
Uprawnienia: Kurs prawa jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu