Praca: Zastępca szefa kuchni

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Zastępca szefa kuchni
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/1499
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie potraw- ustalanie karty dań- wybór naczyń do podawania dań- wybór sprzętów do przygotowania dań- nadzór nad jakością zamówionej żywności- dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami- dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP w kuchni- rozdzielanie prac pomocnikom pracującym w kuchni- ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw- dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni- wydawanie poleceń osobom odpowiedzialnym za przygotowanie produktów do gotowania- nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych- ustalanie wzorca doprawiania i czasu przygotowania występujących w karcie dań potraw- dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i ewentualną wymianę przyrządów używanych w kuchni- udzielanie informacji gościom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagany jest kurs z gastronomii lub doświadczenie w gastronomii albo wykształcenie gastronomiczne.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia