Jacy pracownicy są najbardziej pożądani w województwie kujawsko-pomorskim?

Jacy pracownicy są najbardziej pożądani w województwie kujawsko-pomorskim?

Każdy rejon Polski rządzi się swoimi prawami. Przedsiębiorstwa w poszczególnych województwach różnią się między sobą branżami, w których działają. Jak to wygląda w województwie kujawsko-pomorskim? Pora to sprawdzić.
Województwo kujawsko-pomorskie dynamicznie się rozwija, nawet w trakcie pandemii koronawirusa. Powstają w tym rejonie nowe przedsiębiorstwa, które potrzebują wykwalifikowanych pracowników. To właśnie im się dziś przyjrzymy. Jacy kandydaci są pożądani w tym rejonie Polski? Sprawdzamy.

Kogo potrzebują przedsiębiorcy w województwie kujawsko-pomorskim?

W tym rejonie Polski przede wszystkim poszukiwane są osoby, które doskonale odnajdują się w zróżnicowanym środowisku pracy. Muszą być mobilni, a także gotowi do zmiany swoich kompetencji zawodowych w razie takiej konieczności. Przedsiębiorcy stawiają przede wszystkim na osoby młode, które znają różne języki obce, w szczególności angielski, a także niemiecki. Oprócz tego konieczna jest także chęć do samorozwoju, która jest stawiana na pierwszym miejscu.

Jeżeli chodzi o preferencyjne zawody oraz wykształcenie, to poszukuje się elektryków, murarzy, informatyków, specjalistów IT, menadżerów, ale także marketingowców czy handlowców. To właśnie w obszarach sprzedaży i rozwoju nowych technologii, nieustannie prowadzone są rekrutacje. Przedsiębiorcy zwracają uwagę na to, żeby poszczególni kandydaci na dane stanowiska wyróżniali się nie tylko właściwym wykształceniem, ale także doświadczeniem zawodowym, które jest stawiane na pierwszym miejscu. Oczywiście mile widziane jest posiadanie także certyfikatów z uczestnictwa w różnorodnych kursach oraz szkoleniach.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.