Praca: Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Fakturzystka
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0287
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze sposobem prowadzenia rejestru kontrahentów; zapoznanie ze sposobem przygotowania dokumentacji do wywozu i wysyłki; zapoznanie ze sposobem wystawiania faktur, not i faktur korygujących; zapoznanie ze sposobem sporządzania rejestru sprzedaży; zapoznanie ze sposobem przyjmowania towaru na podstawie dokumentu sprzedaży; zapoznanie ze sposobem obsługi urządzeń technicznych i cyfrowych (komputer, drukarka, skaner) znajdujących się w punkcie; zapoznanie ze sposobem pracy, z oprogramowaniem, edytorem tekstów oraz arkuszem kalkulacyjnym; zapoznanie z obsługą środków do komunikacji na odległość z kontrahentem; zapoznanie ze sposobem dbania o czystość stanowiska pracy i sali magazynowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy