Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Kierowca
Miejsce pracy: Skrwilno
Numer: StPr/24/0327
OBOWIĄZKI:
Przewożenie towaru z zachowaniem najwyższej jakości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skrwilno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca międzynarodowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Błądzim Dodane: 2024-04-29
    • Transport do Skandynawii Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia: karta kierowcy Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca kat. c

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bysław Dodane: 2024-04-25
    • transport towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Pracownik magazynowy/kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Cymbark Dodane: 2024-04-25
    • przygotowanie towaru do wysyłki,pakowanie towaru na auto,załadunek i rozładunek towaru ,prowadzenie pojazdu dostawczego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe...

  • Zobacz więcej