Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Jastrzębie
Numer: StPr/24/0209
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Kosmetyczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: 2024-04-11
    • wykonywanie zabiegów kosmetycznych Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Stylista rzęs, paznokci

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2024-04-05
    • Stylizacje rzęs 3D, lifting rzęs, geometria brwi, manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy, manicure żelowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: rosyjski, w...

  • Kosmetyczka / stylistka paznokci

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-04-02
    • Stylizacja paznokci, brwi, przedłużanie rzęs, zabiegi pielęgnacyjne. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: - mile widziane szkolenia...