Praca: Mechanik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Potulice
Numer: StPr/24/0243
OBOWIĄZKI:
naprawy samochodów ciężarowych, zakuwanie węży, możliwość przyuczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Potulice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik samochodowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-04-17
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: dop 126.21 RPO IV Wymagane doświadczenie jako mechanik samochodowy.

  • Zobacz więcej
  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: 2024-04-09
    • wymiana części samochodowychwymiana płynów eksploatacyjnychwulkanizacjia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Mechanik Samochodowy

  • Praca.pl Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-04-05
    • Zakres obowiązków: Diagnostyka oraz naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych pojazdów, Wykonywanie bieżących przeglądów oraz serwisowania według...

  • Zobacz więcej