Praca: Meliorant


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Meliorant
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/24/0334
OBOWIĄZKI:
koszenie kosą zwykłą, posługiwanie się siekierą, umiejętność karczowania drzew, krzaków i pni, umiejętność obniżania lustra wody - odmulania dna za pomocą łopaty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żnin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik w sadzie owocowym

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Trzemiętówko Dodane: wczoraj
    • - przygotowanie gleby do sadzenia,- przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych,- zbiór owoców,- sortowanie owoców,- drobne naprawy maszyn i sprzętów ogrodniczych.Staż odbywać...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik fermy drobiu

  • Drobex-Agro Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12 Dodane: wczoraj
    • Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci do pracy i dobra kondycja fizyczna Twoimi zadaniami będzie praca na fermie: Zbieranie, segregacja jaj Karmienie kur oraz kogutów...

  • Zobacz więcej