Praca: Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Młodszy opiekun
Miejsce pracy: Siemionki
Numer: StPr/24/0329
OBOWIĄZKI:
praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemionki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Opiekun

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-04-20
    • pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie, ubieranie, czesanie, golenie, pomoc w słaniu łózka, zmianie bielizny...

  • Zobacz więcej
  • Opiekunka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-04-14
    • Wykonywanie czynności opiekuńczych dla wskazanych osób w miejscu zamieszkania:- codzienna toaleta,- zmiana bielizny i pościeli,- przygotowanie posiłków,- robienie zakupów,-...