Praca: Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Opiekun
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0642
OBOWIĄZKI:
pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie, ubieranie, czesanie, golenie, pomoc w słaniu łózka, zmianie bielizny poscielowej, udział w ćwiczeniach rehabilitacyjnych lub aktywizujących, zaleconych przez lekarza bądź terapeutę); pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobista osób chorych i niesamodzielnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, empatia i zaangażowanie

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia