Praca: Monter konstrukcji reklamowych

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Monter konstrukcji reklamowych
Miejsce pracy: Cielęta
Numer: StPr/24/0251
OBOWIĄZKI:
montaż reklam i konstrukcji podobnych, demontaż reklam i konstrukcji podobnych, przygotowywanie materiałów do transportu, dobieranie i przygotowywanie narzędzi do montażu reklamy i konstrukcji podobnych, przygotowywanie terenu pod montaż, prowadzenie pojazdu firmowego, ocena i przygotowanie materiału przyjętych do montażu reklamy i konstrukcji podobnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, prawo jazdy kat. B-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACYGodz. pracy od 8:00 do 16:00

Miejsce pracy:

Cielęta

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy