Praca: Pracownik biurowo-magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik biurowo-magazynowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1249
OBOWIĄZKI:
- przeprowadzanie obsługi zamówień (wystawienie dokumentu sprzedaży, wygenerowanie listy wysyłkowej, etykiety wysyłkowej), zebranie towaru, spakowanie towaru i przekazanie do przewoźnika,- wystawianie kart produktów,- przyjmowanie towaru i rozkładanie go na poszczególnych pozycjach magazynowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

min. średnie z maturąPodstawowa znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy