Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0284
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie i prowadzenie korespondencji biurowej; obsługa komputera, urządzeń biurowych i programów księgowych; układanie dokumentów; sporządzanie i sprawdzanie rejestrów; obsługa klientów; wprowadzanie danych; redagowanie i edytowanie pism; odbieranie telefonów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Minimalny poziom wykształcenia: średnie.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy