Praca: Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Recepcjonista
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0245
OBOWIĄZKI:
obsługa recepcji; obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; rezerwowanie, potwierdzanie, odwoływanie, przekładanie wizyt; oferowanie poczęstunku; nadzór stanów magazynowych w systemie "Versum"; rozliczanie zrealizowanych usług; dbanie o czystość i porządek na recepcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: znajomość pakietu MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: zawodowe;

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy