Praca: Sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/24/0272
OBOWIĄZKI:
SPRZĄTANIE PO BUDOWACH, REMONTACH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

OBSŁUGA PROGRAMU VIBER, MILE WIDZIANA PODSTAWA JĘZYKA ROSYJSKIEGO, DOBRA KONDYCJA FIZYCZNA I SPRAWNOŚĆ

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik utrzymania czystości

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Marcinkowo (pow. mogileński, gm. Mogilno), Marcinkowo Dodane: 2024-04-24
    • porace porządkowe na terenie firmy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Sprzątaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2024-04-24
    • Sprzątanie pomieszczeń KPP w Rypinie. Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Sprzątaczka domowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2024-04-24
    • Sprzątnie pokoi, mycie podłóg, biura, łazienek, mycie okien. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie...

  • Zobacz więcej