Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Książki
Numer: StPr/24/0164
OBOWIĄZKI:
Zgodny z progamem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Książki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

  • VRG S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń, Copernicus Dodane: dzisiaj
    • Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas, jeśli:...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szabda Dodane: wczoraj
    • Bezpośrednia obsługa klienta; doradztwo; pomoc w doborze produktów; zamawianie towarów; przyjmowanie reklamacji; wydawanie towarów; układanie na półkach; kontrola terminów...

  • Sprzedawca części zamiennych

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Główne zadania na stanowisku: Sprzedaż części i asortymentów do wózków widłowych Monitorowanie dokumentacji sprzedaży Sprawdzanie stanów magazynowych sprzedanych części do...