Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Sprzedawca
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/24/0353
OBOWIĄZKI:
sprzedaż towarów na kasie, przyjęcie dostawy, utrzymywanie porządku, wykładanie towarówOferta pracy w ramach prac interwencyjnych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa kas fislalnych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szubin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią