Praca: Staż pomoc administracyjna

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Staż pomoc administracyjna
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0299
OBOWIĄZKI:
prace biurowe w jednym z Wydziałów Urzędu (Architektury i Budownictwa, Edukacji, Gospodarki Komunalnej, Gospodarki Nieruchomościami, Księgowości, Obsługi Mieszkańców, podatków i Windykacji)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

dobra obsługa komputera, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia