Praca: Stażysta-pomoc aministracyjna -2 (referat księgowości budżetowej)

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Stażysta-pomoc aministracyjna -2 (referat księgowości budżetowej)
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/24/0304
OBOWIĄZKI:
różne prace administracyjno-biuroweOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera z elementami internetu

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szubin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią