Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Stolarz
Miejsce pracy: Godziszewy
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
czytanie rysunków, obsługa maszyn i urządzeń stolarskich, szlifowanie , frezowanie i oklejanie mebli, łączenie części meblowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe -stolarz - mile widziane, doświadczenie zawodowe- 3 lata w zawodzie stolarze

Miejsce pracy:

Godziszewy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie