Praca: Koordynator BHP ds. Nadzoru nad Wykonawcami

Koordynator BHP ds. Nadzoru nad Wykonawcami
Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

  • Nadzór BHP nad Wykonawcami oraz współpraca w tym zakresie z Działem BHP i wyznaczonymi pracownikami Spółki
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń BHP wprowadzających dla nowych i doskonalących dla stałych Wykonawców, oraz osób Kontaktowych dla Wykonawców
  • Wsparcie Wykonawców przy opracowaniu dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi
  • Weryfikacja szkoleń, badań medycyny pracy i kwalifikacji Wykonawców oraz sprzętu wprowadzanego przez nich na teren firmy w ramach zleceń
  • Kontrola pracy Wykonawców w aspekcie przestrzegania przepisów i zasad BHP oraz wymagań wewnętrznych
  • Doraźne wystawianie Zezwoleń na prace niebezpieczne stosownie do  nadanych wewnętrznie uprawnień
  • Podejmowanie stosownych akcji w razie stwierdzenia nieprzestrzegania przez Wykonawców przepisów i zasad bhp.
  • Bieżący kontakt z Pracownikiem Spółki odpowiedzialnym za Wykonawcę oraz działem BHP w celu oceny bieżącej sytuacji i podejmowania stosownych działań
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i nadzór nad dokumentacją

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w służbie BHP min. 3 lata – w przemyśle (preferowany przemysł spożywczy), budownictwie, projekty inwestycyjne
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej (opcjonalnie)
Umiejętności:
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce
  • Doświadczenie w koordynowaniu i nadzorze z zakresu bhp pracy różnych brygad, wykonawców w tym samym miejscu
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Rozwinięte kompetencje w zakresie samodyscypliny w realizowaniu zadań, komunikatywności
  • Wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (Zatrudnienie od 01.06.2024!)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie adaptacyjne
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietów sportowych, ubezpieczenie na życie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

Zostałem/am poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.}