Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Kucharz
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0646
OBOWIĄZKI:
OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE USTALAŁA Z WŁAŚCICIELEM MENU - DANIA Z ZAKRESU KUCHNI MAROKAŃSKIEJ LUB EGIPSKIEJ W RESTAURACJI, A NASTEPNIE BĘDZIE PRZYGOTOWYWAŁA TE DANIA WEDŁUG RECEPTUR TYCH KUCHNI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ PRAKTYCZNA KUCHNI MAROKAŃSKIEJ LUB EGIPSKIEJ . OSOBA POWINNA WYKAZAĆ PAKTYKĘ W ZAWODZIE KUCHARZA (MIN. 6 M-CY) W RESTAURACJACH SERWUJĄCYCH DANIA KUCHNI MAROKAŃSKIEJ LUB EGIPSKIEJ.MOGĄ TO BYĆ ŚWIADECTWA PRACY LUB REFERENCJE LUB OPINIE OD POPRZEDNICH PRACODAWCÓW.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia