Praca: Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Mechanik
Miejsce pracy: Nowa Wieś (pow. grudziądzki, gm. Grudziądz), Nowa Wieś
Numer: StPr/24/0128
OBOWIĄZKI:
demontaż zużytych pojazdów, przygotowanie części do sprzedaży osuszanie pojazdów z płynów eksploatacyjnych, segregowanie powstałych odpadów podczas demontażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Nowa Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie