Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/24/0348
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żnin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Małocin Dodane: wczoraj
    • pomoc w utrzymaniu porządku w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kucharz Wymagania inne:

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2024-04-28
    • POMOC KUCHENNA Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-04-28
    • Przygotowanie surowców do dań, przygotowanie posiłków, ekspozycja dań, obsługa maszyn. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: książeczka zdrowia...