Praca: Przewodnik turystyczny terenowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Przewodnik turystyczny terenowy
Miejsce pracy: Biskupin
Numer: StPr/24/0248
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biskupin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Specjalista ds. Turystyki

  • Coral Travel Poland Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-05-01
    • Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje! Oczekujemy od Ciebie:...

  • Zobacz więcej
  • Agent Turystyczny

  • Praca.pl Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-04-26
    • W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu, poszukujemy optymistycznie nastawionych kandydatów, dla których podróże są pasją, a różnorodność kulturowa świata -...

  • Przewodnik turystyczny terenowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Biskupin Dodane: 2024-04-06
    • Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: