Praca: Asystent/ka księgowy/a

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent/ka księgowy/a
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1149
OBOWIĄZKI:
obsługa komputeraodbieranie telefonówsprawdzanie zgodności księgowańwprowadzanie danych księgowychsporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowejsporządzanie rozliczeń podatkowychStaż odbywać się będzie na Błoniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

średnie lub policealneobsługa komputera

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy