Praca: Cieśla-zbrojarz


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Cieśla-zbrojarz
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/0937
OBOWIĄZKI:
nauka przygotowania szalunków zbrojenia ora obsługa elektronarzędziwykonywanie prac ciesielskichStaż odbywać się będzie na Jachcicach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Cieśla

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Podgórzyn (pow. żniński, gm. Żnin), Podgórzyn Dodane: 2024-05-03
    • Obróbka drewna, wykonywanie elementów konstrukcji budynków drewnianych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Cieśla

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Koziróg Leśny Dodane: 2024-04-30
    • . Wymagania inne:

  • Zobacz więcej