Praca: Pomocnik mechanika samochodowego


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pomocnik mechanika samochodowego
Miejsce pracy: Tryszczyn
Numer: StPr/24/0685
OBOWIĄZKI:
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,- lokalizowanie uszkodzeń w pojeździe,- pomoc w wykonywaniu napraw pojazdów samochodowych.Staż odbywać się będzie w gminie Koronowo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tryszczyn


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik Serwisu

  • Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, ul. Bielska 1A, 86-031 Osielsko Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiązków: Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych; Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gniewkowo Dodane: 2024-05-02
    • Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko t echnika serwisu / mechanika wózków widłowych . Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz napraw...

  • Zobacz więcej
  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: 2024-05-02
    • naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w mechanice pojazdowej

  • Zobacz więcej